آگهی رایگان و نیازمندیهای فارسی چونه. درج آگهی مجانی، کاریابی و اشتغال، خرید خودرو، اجاره خانه و آپارتمان، فروش مبلمان منزل، موبایل، کامپیوتر و غیره  
 

سیاست حفظ حریم خصوصی

 

حفظ حریم خصوصی کاربران برای ما بسیار اهمیت دارد. سیاست حفظ حریم خصوصی توضیح می‌دهد که ما چگونه اطلاعات مربوط به شما را محرمانه نگه می‌داریم. هدف ما ازجمع آوری، استفـاده و پخش کردن اطلاعات شخصی شما کمک به بهبود کارکرد سایت "چونه" و امنیت نگهداری از آنهاست.

لطفا ًموارد ذکر شده در زیر را به دقت بخوانید، زیرا بااستفاده از وب سایت و خدمات ما، فرض خواهد شد که شما شرایط مندرج در آنرا خوانده و پذیرفته‌اید. در لفظ قانونی، سایت "چونه" خود ایفای نقش کرده و کنترل داده های شخصی شما را به عهده می گیرد. این سیاست از تاریخ ۱ فروردین ۱۳۸۷ قابل اجرامیباشد.

جمع آوری اطلاعات: بدیهی است که اطلاعات پست شده در سایت "چونه" قابل دسترسی برای عموم است. سرورهای ما در ایران، اتحادیه اروپا، ایالت متحده آمریکا و کانادا مستقر شده است. بنابراین، چنانچه شما انتخاب کنید که اطلاعات شخصی تان را در اختیار ما قرار دهید، شما به انتقال و ذخیره اطلاعاتتان در سرورهای ما در ایران، اتحادیه اروپا، ایالت متحده آمریکا و کانادا رضایت میدهید. ما اطلاعات شخصی زیر را جمع آوری می کنیم:

 • آدرس آی پی، آدرس ایمیل، ارتباطات، (با در نظر گرفتن نوع سرویس استفاده شده) وگاهی اوقات اطلاعات مالی؛
 • امضای دیجیتالی داده ها، آمار مشاهده در صفحه، ترافیک رفت و آمد در سایت "چونه" و داده ها (از طریق کوکی ها، شما می توانید کوکی های موجود در مرورگر خود را غیر فعال کنید، اگرچه این امر ممکن است بر روی عملکرد شما در استفاده از سایت اثر بگذارد)؛
 • باقی اطلاعات، شامل آدرس شركت ارائه دهنده خدمات اینترنتی و دیگر اطلاعات استاندارد؛

 

کاربرد اطلاعات: ما داده های شخصی شما را برای موارد زیر استفاده میکنیم:

 • ارائه خدمات؛
 • رفع چون و چرا ها و اختلافات، جمع آوری هزینه ها و دستمزد ها، عیب زدایی مشکل ها؛
 • ترغیب به بازرگانی مطمئن و به اجرا در آوردن سیاست ها؛
 • بهینه ساختن تجربه کاربران، اندازه گیری میزان علاقه اشان به خدمات ما و مطلع ساختن آنها درباره سرویسهای جدید و داده های به روز درآمده؛
 • ارتباطات بازاریابی و پیشنهادات ویژه و ترفیع کاربران؛
 • انجام مابقی کارها برای مشترکان همانطور که در قسمت جمع آوری اطلاعات توضیح داده شد؛

 

افشاء اطلاعات: اطلاعات شخصی کاربران مگر بجز رضایت صریح آنها به هیچ شخص دیگری توسط ما به منظور اهداف بازاریابی نه فروخته و نه کرایه داده میشود. گاهی امکان دارد ما اطلاعات شخصی کاربران را به منظور پاسخگویی به قوانین کشوری، پیشبرد و اجرای سیاستهای کاری سایت، پاسخگویی به دعاوی که بیانگر آگهی یا مضمون آن شامل نقض حقوق دیگران باشد، و یا به منظور محافظت از حقوق، دارائی و امنیت کاربران فاش کنیم. ما ممکن است اطلاعات شخصی شما را در موارد زیر به اشتراک بگذاریم:

 • اصناف وابسته به کشف و کمک در جلوگیری عملکردهای غیر قانونی و خدمات مشترکین.(فقط با کاربرانی که خودشان برای دریافت خدمات بازاریابی درخواست کرده اند)؛
 • شرکتهای خدماتی که به عملیات بازرگانی ما کمک میکنند؛

 

استفاده از اطلاعات موجود در "چونه": شما ممکن است اطلاعات شخصی جمع آوری شده در "چونه" را تنها برای تماس با کاربر دیگر درباره آگهی ایشان استفاده کنید، نه برای فرستادن ایمل های ناشناس یا جمع آوری اطلاعات شخصی کسی که با این امر موافقت نکرده است.

دسترسی، تغییرات و حذف اطلاعات: شما می توانید اطلاعات شخصی تان را از طریق بازدید لینکهایی که در ایمیل فعال سازی آگهی تان برای شما ارسال شده و یا از صــفحه وضعیت اکانت مشاهده، اصلاح و یا حذف نمائید. برای بازدید هر گونه اطلاعاتی که ما ذخیره میکنیم و در "چونه" قابل دسترسی نمی باشد با گروه پشتیبانی سایت از طریق آدرس ایمیلinfo@choone.com تماس حاصل فرمائید. ممکن است برای این درخواست هزینه ای نیز تعیین گردد ولی این مقدار متجاوز از مقدار قانونی نخواهد بود. ما اطلاعات شخصی را که دیگر برای مقاصدی که پیشتر ذکر شده مورد نیاز نمی باشند را پاک میکنیم. اطلاعات شخصی مذکور توسط قانون برای رفع چون و چرا ها، پیشبرد سیاست ها و جلوگیری از بازگشت خلافکاران نزد ما حفظ می گردد.

امنیت اطلاعات: تامین امنیت اطلاعات شما در نزد ما بسیار مهم است ما از ابزارهای مختلفی (پنهان سازی، رمز گذاری، امنیت فیزیکی تأسیسات) جهت محافظت از اطلاعات شخصی شما در مقابل دسترسی غیر مجاز و إفشا سازی استفاده می کنیم، با اینحال امنیت هیچ گونه انتقال اطلاعات از طریق اینترنت را نمی‌توان صد درصد تضمین نمود، بنابراین مسولیت اطلاعاتی که برای میفرستید برعهده خودتان میباشد. ما از ارائه هر گونه ضمانتی معذور میباشیم.

نکات عمومی: امکان دارد که ما در هر زمانی این سیاست را تجدید کنیم، اثر این تجدید و یا تغییر سیاست میتواند بـر روی آگهی بعدی شما باشد یا ۳۰ روز بعد از تغییر سیاست. اگر ما یا اصناف وابسته به ما درگیر ادغام یا فراگیری باشیم، ممکن است اطلاعات شخصی را با شرکت دیگری در میان بگذاریم، ولی این سیاست همچنان قابل اجراست. شما میتوانید سوالهای خود را در مورد به این سیاست کاری به آدرس ایمیل info@choone.com ارسال نمائید.

 
  footer بازگشت به صفحه نخستین